تبیان راهبرد پارسی

مزایای استفاده از دستگاه سقف آشیانه ای

مزایای استفاده از دستگاه سقف آشیانه ای


به عنوان ماششین ساخت و ساز نهایی ساختمان

خود به صورت یک کارخانه تولیدی است که بر روی چهار چرخ، قادر به ساخت و مونتاژ کامل یک ساختمان در محل ساخت و ساز است. سرعت بالا در ساخت و ساز و فرآیند نصب از پانل های قوس دار اجازه می دهد یک گروه 10 تا 12 نفر از کارگران به جمع آوری یک ساختمان در کمتر از یک روز بپردازند. زمان ساخت و ساز کوتاه و در مقایسه با ساختمان های فولادی نیازی به هیچ پیچ و مهره، اتصال دهنده، تیرهای ترسس یا ستون ندارد.

 

مقرون به صرفه

بررسی ها نشان می دهد که هزینه 40 تا 60 درصد کمتر از ساخت و ساز معمولی با کار فشرده و یا ساختمان های پیش ساخته است. نمونه ای از هنر، فن آوری با کاهش خدمه و با از بین بردن وابستگی خود را از معماران و مهندسان به وجود می آورد که هزینه را کاهش می دهد. با ماشین پانل ها بدون نیاز به پیچ و مهره و یا پیچ و جوشکاری به وجود می آیند. این راه حل عملی به شما اجازه می هد که با تولید ساختمان آشیانه ای در کمتر از یک روز، صرفه جویی در وقت با ارزش و پول داشته باشید.

 

ساختمان با طراحی انعطاف پذیر

این دستگاه به شما این اچازه را می دهد تا به ساخت سازه به مشخصات منحصر به فرد خود اقدام نمائید. عدم محدویدت در عرض و طول ساختمان این نهاد می تواند کوچک باشد یا بلند ناحمدود باشد. دقت کامپیوتری آن در تولید می تواند این اطمینان را در شما حاصل نماید که این سازه از استحکام بالایی برخوردار است و شما می توانید با انتخاب فولاد رنگی جلوه ای دیگر به ساختمان خود دهید.

 

ساختمان با هزینه تعمیر و نگهداری پایین و طول عمر بالا

آشیانه یا سازه قوسی ساختاری با دوام است، که نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد، چرا که آنها ضد آب، بدون زنگ و نسوز می باشد. ساختمان آشیانه ای برای شرایط آب و هوایی شدید آزمایش شده است و می تواند طوفان، زلزله، باد شدید و برف سنگین را تحمل کند.

 

مقاومت در برابر زلزله

مهمترین ویژگی این سازه در مقایسه با سایر سازه ها مقاومت در برابر زلزله است  که هرچه وزن ساختمان سنگین تر باشد در زلزله آسیب پذیرتر خواهد بود. پس بنابراین یکی از مهم ترین دلایل و اهداف علم مهندسی در ساخت و ساز، محاسبه مقاومت ساختمان در برابر زلزله و کاهش وزن سازه تا حد ممکن می باشد که در این نوع سازه این هدف به بهترین شکل تامین می شود.


مزایای سقف: سرعت اجرای بالا - بدون نیاز به سازه های فلزی متداول

سوله آشیانه ای: طبق استاندارد های جهانی - مصارف گوناگون - تزریق فوم پی یورتان


سقف های سوله آشیانه ای

آشیانه ها سالن های سرپوشیده ای هستند که برای مصارفی مانند تعمیرات، انبار و بارانداز به کار برده می شوند. مزیت آشیانه نسبت به سوله، سرعت ساخت و ساز و نصب بالا. وزن کمتر و کمتر شدن هزینه ها می باشد. آشیانه ها بر اساس نوع کاربرد، قابلیت نصب انواع پوشش ها را دارند. سرپوشیده کردن محوطه ها با انواع پوشش های فلزی و غیر فلزی در اندازه و ابعاد گوناگون و برای مصارف متنوع در کوتاه ترین زمان با استفاده از سازه های سبک و حذف تیر ورق ها و جایگزین کردن مدل های مختلف شبکه و خرپا و همچنین بکاربردن محاسبات در طراحی یاد این سازه ها در شرایط سخت آب و هوایی و اقلیمی همچون برف سنگین، طوفان ها، گردباد ها و همچنین زلزله های شدید، آن ها را جهت ساخت بناهای مهمی همچون مدارس، بیمارستان ها، ساختمان های اداری و تجاری و همچنین مکان های ورزشی، بناهای مسکونی و .. ایده آل ساخته است.

- این دستگاه باعث می شود که ساختمان های تمام فلزی در کوتاه ترین زمان و با کیفیت مناسب ایجاد می شود. در واقع کارخانه تولید بر روی چهار چرخ است که ساختمان ها از فولاد با دوام را در کوتاه ترین زمان ممکن به وجود می آورد. به راحتی در هنگام ساخت و ساز، این دستگاه به طور مستقیم به محل ساخت و ساز از طریق کامیون یا هواپیما به هر نقطه از جهان منتقل می شود. با یک گروه کوچک از 10-12 نفر کارگر می توان ساخت و مونتاژ یک ساختار 3.000 متر مربع را در کمتر از یک روز به اتمام رساند.

- این اختراع، نمونه ای از هنر و تکنولوژی برای ایجاد ساختار های منحصر به فرد است که در آن از طرح های مختلف زمین به زمین، پانل های حمایت از خود که نیاز به هیچ تیرهایی، هیچ ستونی و همچنین هیچ پیچ و مهره و اتصال دهنده ای و بدون هیچ جوشکاری می باشد که استفاده می شود. مجموعه ای از تجهیزات پشتیبانی همراه این دستگاه و همچنین طراحی اختصاصی و محاسبات مربوط به آن این اجازه را می دهد تا یک سایت تولیدی را با برنامه ریزی در زمان مناسب به بهره برداری رساند.


برچسب ها:
سقف آشیانه ای دستگاه سقف آشیانه ای مقرون به صرفه مقاومت در برابر زلزله سقف های سوله آشیانه ای ساخت و ساز سوله