تبیان راهبرد پارسی

ساخت گیت های ضدعفونی کننده برای مبارزه با کرونا

ساخت گیت های ضدعفونی کننده برای مبارزه با کرونا


در این چند ماه اخیر چهره ی جهان به شدت تغییر کرده است و از تمامی جهات زندگی ما را تحت تأثیر قرار داده است. ویروس کرونا یا کووید-19 چرخه ی تولید و اقتصاد  را در اغلب کشورها متوقف کرده و میلیاردها نفر را در سرتاسر دنیا خانه نشین کرده است.  بحران سلامت و شرایط بغرنج کنونی جهان سبب شده که غول های تکنولوژی جهان برای این مشکل چاره ای بیندیشند و کشورها از تکنولوژی های مختلف نهایت استفاده رو برده تا این بیماری شوک آور را کنترل و مهار کنند. گیت های ضدعفونی کننده یکی از این تکنولوژی ها هستند که در ادامه به معرفی آن ها و انواعی از این محصول که در سرتاسر دنیا به کار می روند می پردازیم.

گیت های ضدعفونی کننده چیستند و برای چه به کار می روند؟

یکی از تکنولوژی هایی که در چند ماه اخیر برای مبارزه با بیماری کرونا مورد استفاده قرار می گیرند، گیت های ضدعفونی کننده می باشند که در ورودی مراکز پر خطر مانند بیمارستان ها یا وسایل حمل و نقل عمومی نصب می شوند تا با ضدعفونی کردن افرادی که در حال عبور و مرور از این گیت ها هستند از انتقال بیماری جلوگیری کنند یا برای ضد عفونی کردن انواع محصولات و کالاها نیز به کار می روند.

شرکت تبیان راهبرد پارسی موفق به ساخت یک از مجهزترین گیت های ضدعفونی کننده در ایام مبارزه با کروما ویروس شده است. در زیر تصویر این محصول دانش بنیان از شرکت تبیان راهبرد را مشاهده می کنید.

بررسی سایر دستگاه های خارجی نمونه گیت ضدعفونی کننده شرکت تبیان

تونل های ضدعفونی کننده Mimasa

میماسا یک شرکت تکنولوژی اسپانیایی است که برای صنایع غذایی و دیگر صنایع سیستم های شستشو، ضدعفونی کننده و خشک کردن سفارشی و متناسب با نیازهای مشتریان خود تولید می کند. این شرکت همچنین سازنده ی انواع تونل های ضدعفونی کننده است. تونل های ضدعفونی میماسا می توانند به عنوان ورودی نواحی پر خطر یا اتاق های تمیز یا هر مکان دیگری نصب شده یا برای ضدعفونی کردن انواع محصولات غذایی مانند سوسیس، پنیر و ... مورد استفاده قرار بگیرند.

 این تونل ها 15 برابر به صرفه تر از اسپری های ضدعفونی معمولی بوده  و دارای سیستم ردیابی اتوماتیک محصول هستند که به محض اینکه وجود محصولی را در تونل تشخیص داده، فرآیند مه پاشی ضدعفونی کننده را آغاز می کنند. این فرآیند مه پاشی سبب توزیع یکنواخت ضدعفونی کننده در سرتاسر محصول می شود و بهداشتی تر از ضدعفونی کردن محصولات به صورت دستی هستند. همچنین، تونل های ضدعفونی کننده ی میماسا را می توان با هر نوع ضدعفونی کننده، به طور خالص یا محلول در آب یا انواع الکل استفاده کرد.

 

 

 

تونل های ضدعفونی کننده Giulio Barbieri

از آنجایی که اپیدمی بیماری کرونا در ایتالیا شدت گرفته،  شرکت ایتالیایی و صنعتی جیولیو باربیری برای حل این بحران چاره ای اندیشیده و گیت های ضدعفونی کننده ی مخصوص مبارزه با کرونا تولید کرده است. این گیت های ضدعفونی کننده تونل هایی هستند که با هدف ضدعفونی کردن افراد، محصولات و وسایل نقلیه ای که از آن گذر می کنند ساخته شده اند و با هر نوع پاک کننده ای قابل استفاده هستند. این تونل ها حاوی اسپری های ذره ای هستند که مواد پاک کننده را اسپری کرده و محیط را ضدعفونی می کنند. به گفته ی شرکت سازنده، این گیت ها را می توان جلوی ورودی مکان های پر رفت و آمد مانند داروخانه، سوپر مارکت، فرودگاه، بیمارستان و ایستگاه های اتوبوس نصب کرد. در حوزه خدمات درمانی و بهداشتی نیز این گیت های ضدعفونی کننده می توانند آمبولانس ها و واحدهای درمانی متحرک را تنها در چند دقیقه ضدعفونی و پاکسازی کنند.

تونل های اشعه ماورا بنفش DINIES

این شرکت آلمانی تولید کننده تونل های ضدعفونی کننده دارای تکنولوژی UV یا اشعه ماورا بنفش است. این تونل ها برای ضدعفونی کردن 360 درجه ی محصولات ساخته شده اند. در این تونل، مواد و کالاها روی کمربند فولادی ضد زنگ قرار گرفته و به داخل تونل منتقل می شوند و از آنجا توسط لامپ های UV که زیر این کمربند نصب شده ضدعفونی می شوند. این تونل ها تجهیزات مناسبی برای ضدعفونی کردن غذا، لوازم بسته بندی و ابزارآلات هستند. دمای اجرایی این تونل ها پایین و نصب، تمیزکردن و نگهداری از آن ها آسان است. این تونل ها را می توان در صنایع مختلفی از جمله صنایع غذایی، دارویی، ضدعفونی کردن انواع مختلف لوازم بسته بندی و ...  مورد استفاده قرار داد.

 

 

با در نظر گرفتن شرایط جهان امروز و درگیر اپیدمی کرونا که بهداشت در آن حرف اول را می زند، گیت های ضدعفونی کننده ابزار مناسبی برای پاکسازی روزانه ی افراد و محصولات هستند که می توانند در مکان های پرتردد به کار گرفته شده و خیال همه را بابت بهداشت افراد و وسایل حاضر در مکان راحت کنند.

اما با مراحل ساخت دستگاه ضدعفونی کننده کرونا توسط شرکت تبیان به صورت تصویری بیشتر آشنا شوید:


برچسب ها:
گیت ضدعفونی گیت های ضد عفونی کننده گیت ضدعفونی کننده دستگاه استریل گیت ضد عفونی گیت استریل گیت ضد عفونی کننده استریلیزاسیون بهترین دستگاه ضدعفونی دستگاه ضدعفونی لباس دستگاه ضدعفونی ورودی خرید دستگاه ضدعفونی خرید دستگاه ضدعفونی کننده خرید دستگاه ضدعفونی کننده دست خرید دستگاه ضدعفونی کننده سطوح فروش دستگاه ضدعفونی کننده خرید و فروش گیت ضدعفونی کننده فروش دستگاه ضدعفونی کننده به قیمت کارخانه قیمت گیت ضدعفونی کننده در اصفهان دستگاه ورودی ضدعفونی ارزان قیمت گیت ضدعفونی ارزان قیمت گیت کنترل تردد بهداشتی تونل ضدعفونی کننده تونل ضدعفونی کننده تبیان ساخت تونل ضدعفونی کننده خرید تونل ضدعفونی کننده ارزان قیمت فروش تونل ضدعفونی کننده به قیمت کارخانه گیت ضد عفونی با عملکرد اتوماتیک تونل و دستگاه ضدعفونی‌کننده کفِ کفش تونل و دستگاه ضدعفونی‌کننده کف کفش