تبیان راهبرد پارسی

کاربرد ساندویچ پانل ضد رطوبت

کاربرد ساندویچ پانل ضد رطوبت


ساختار فیزیکی ساندویچ پانل ها به گونه ای می باشد که امکان نفوذ آب و رطوبت در آنها وجود ندارد و از خصوصیات بارز آنها می توان به عایق حرارت، ، عایق رطوبت و سبک وزنی آنها اشاره نمود. بنابراین تمامی ساندویچ پانل های ضد رطوبت بوده و بر خلاف مصالح مشابه دیگر در برابر خوردگی مقاوم بوده و ضد زنگ می باشند.

ساندویچ پانل ضد آب

رطوبت های ناشی از بارش برف و باران و انتقال آن به قسمت های داخلی سازه ها بویژه در مصالح قدیمی باعث آسیب رسیدن به بافت های داخلی اعضای سازنده می شود. هنگامی که شما قصد اجرا ساختمان برای مصارف صنعتی و تولیدی را دارید باید ساختمان شما در برابر نفوذ پذیری آب و رطوبت در بلند مدت ایمن و مقاوم باشد تا بتواند در برابر خطرات احتمالی از جان و سرمایه افراد ساکن در ساختمان محافظت نماید.

پس بهترین گزینه استفاده از ساندویچ پانل ضد آب می باشد .امروزه مصالح نوین زیادی وارد این صنعت ساخت و ساز شده از انواع  ساندویچ پانل و پلی کربنات.

طرح ساخت ساندویچ پانل

ایده ساخت ساندویچ پانل از شکل لایه مانند ساندویچ خوراکی گرفته شده است. ساندویچ پانل ها به صورت یک لایه فوم عایق رطوبت و حرارت داخلی که توسط دو لایه بیرونی محافظت شده اند ساخته می شوند.

علت تولید چنین محصولی این است که وظایف مصالح سنتی به طور کامل انجام گردد و ضمنا مزایایی علاوه بر آن نیز داشته باشد. زمانیکه شما از پلی کربنات برای ساخت سقف استفاده می کنید باید با ساندویچ پانل سقفی این کار را تکمیل نمایید. این مصالح ضد آب و رطوبت دارای وزن بسیار سبکی می باشند و سازه های اجرا شده با این ساندویچ پانل های ضد رطوبت، وزن ساختمان و سازه را حدود 50% کاهش می دهد. همچنین علاوه بر این موارد، سرعت نصب این نوع مصالح سریع می باشد و باعث صرفه جویی در زمان ساخت و ساز می گردد.

امروزه تمام سازه های که با استفاده از پانل ها ساخته می شوند دیگر نیازی به مصالح ساختمانی دیگر برای اجرا ندارند.


برچسب ها:
ساندویچ پانل ساندویچ پانل دیواری ساندویچ پانل سقفی ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای ساندویچ پانل ضد آب ساندویچ پانل پلی اورتان تولید کننده ساندویچ پانل ضد آب گروه صنعتی رجال گروه صنعتی ظریف مصور شرکت تبیان راهبرد پارسی انوع ساندویچ پانل ساندویچ پانل چیست؟ اجرای پوشش سوله ساندویچ پانل کلین روم راهنمای نصب ساندویچ پانل فروش و نصب انواع ساندویچ پانل ساندویچ_پانل_پلی_اورتان قیمت ساندویچ پانل ساندویچ پنل ضد آب وزن سبک ساندویچ پانل مقاومت بالا ساندویچ پانل بهداشتی بودن ساندویچ پانل تحمل قابل توجه فشار بار ساندویچ پانل عایق حرارت در برابر سرما و گرما ساندویچ پانل عایق در برابر صدا ساندویچ پانل مقاوم در مقابل آتش ساندویچ پانل ایمنی سلامتی ساندویچ پانل مقاومت شیمیایی ساندویچ پانل فوم پلی اورتان ساختمان های پیش ساخته کانکس و تریلر Polyurethane Polystyrene xps rock wool